Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Kragujevac

Przejazdy z Polski do

Kragujevac – dawnej stolicy Serbii

Kragujevac pełnił rolę stolicy Serbii, zanim przejął ją Belgrad. Dziś miasto to kojarzone jest przede wszystkim z ośrodkiem studenckim i intensywnym nocnym życiem. Kragujevac słynie również z dużej ilości terenów zielonych – pięknych skwerków i parków. Jak dojechać do niego niewygórowanym kosztem? Polecamy przewozy autokarowe do Kragujevac.

Czemu warto jechać busem do Kragujevac?

Kragujevac to typowe miasto studenckie – można powiedzieć, że roi się tu od restauracji, klubów oraz pubów. Miasteczko ma jednak drugie oblicze – to multum zabytków, w tym tych związanych z czasami rządów tureckich. Nie brak tu również obiektów wybudowanych zgodnie z zasadami wiedeńskiej secesji. Pewne jest to, że Kragujevac znacząco różni się od typowych bałkańskich miasteczek.

Autokary do Kragujevac – jak wygląda przejazd?

Podróże autokarowe do Kragujevac to przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Do Kragujevac dojedziesz z wielu polskich miast, w tym np. z Krakowa, Wrocławia, Katowic. Autokarem dostaniesz się do samego dworca autobusowego Kragujevac przy ul. Sumadijskiej. Dworzec mieści się tuż obok stacji kolejowej i 47 km od najbliższego lotniska, które mieści się w Donja Trepča.

Busy do Kragujevac – największe atrakcje

Wiesz już, że w Kragujevac można spędzić czas na świetnej zabawie – tutejsze puby i kluby cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ci, którym zależy na spokojnym spędzeniu urlopu, mogą delektować się pięknem starówki i jej nietypową zabudową (z zauważalnymi wpływami tureckimi i węgierskimi).

Kragujevac to również miejsce, w którym można odpoczywać na łonie natury. Praktycznie co kilka kroków można natknąć się na zielony park, skwer czy plac.

Miasto łączy atmosferę podniosłości z luzem – to właśnie dlatego rokrocznie przyciąga tak wielu młodych ludzi.

Tanie bilety autokarowe do Kragujevac

Na stronie internetowej www.euroautokar.pl czekają na Ciebie bilety do Kragujevac w najlepszych cenach. Nie przepłacaj – odwiedź Serbię autokarem i przeznacz dodatkowe środki na jej zwiedzanie!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta