703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Kragujevac

Sprawdź jak dojechać do Kragujevac autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Przejazdy z Polski do Kragujevac – dawnej stolicy Serbii

Kragujevac pełnił rolę stolicy Serbii, zanim przejął ją Belgrad. Dziś miasto to kojarzone jest przede wszystkim z ośrodkiem studenckim i intensywnym nocnym życiem. Kragujevac słynie również z dużej ilości terenów zielonych – pięknych skwerków i parków. Jak dojechać do niego niewygórowanym kosztem? Polecamy przewozy autokarowe do Kragujevac.

Czemu warto jechać busem do Kragujevac?

Kragujevac to typowe miasto studenckie – można powiedzieć, że roi się tu od restauracji, klubów oraz pubów. Miasteczko ma jednak drugie oblicze – to multum zabytków, w tym tych związanych z czasami rządów tureckich. Nie brak tu również obiektów wybudowanych zgodnie z zasadami wiedeńskiej secesji. Pewne jest to, że Kragujevac znacząco różni się od typowych bałkańskich miasteczek.

Autokary do Kragujevac – jak wygląda przejazd?

Podróże autokarowe do Kragujevac to przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Do Kragujevac dojedziesz z wielu polskich miast, w tym np. z Krakowa, Wrocławia, Katowic. Autokarem dostaniesz się do samego dworca autobusowego Kragujevac przy ul. Sumadijskiej. Dworzec mieści się tuż obok stacji kolejowej i 47 km od najbliższego lotniska, które mieści się w Donja Trepča.

Busy do Kragujevac – największe atrakcje

Wiesz już, że w Kragujevac można spędzić czas na świetnej zabawie – tutejsze puby i kluby cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ci, którym zależy na spokojnym spędzeniu urlopu, mogą delektować się pięknem starówki i jej nietypową zabudową (z zauważalnymi wpływami tureckimi i węgierskimi).

Kragujevac to również miejsce, w którym można odpoczywać na łonie natury. Praktycznie co kilka kroków można natknąć się na zielony park, skwer czy plac.

Miasto łączy atmosferę podniosłości z luzem – to właśnie dlatego rokrocznie przyciąga tak wielu młodych ludzi.

Tanie bilety autokarowe do Kragujevac

Na stronie internetowej www.euroautokar.pl czekają na Ciebie bilety do Kragujevac w najlepszych cenach. Nie przepłacaj – odwiedź Serbię autokarem i przeznacz dodatkowe środki na jej zwiedzanie!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta