Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Jasna Chopok

Przewozy autokarowe do Jasnej – trasa, atrakcje, bilety

Jasna Chopok znana jest przede wszystkim z największego ośrodka narciarskiego na Słowacji. Dobre ceny i świetne warunki sprawiają, że rokrocznie odwiedza ją bardzo dużo Polaków. Tanim, szybkim i wygodnym sposobem transportu do Jasnej jest przejazd autokarem. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dowiedz się, jak zaplanować podróż!

Jasna to miejscowość słowacka znajdująca się w Dolinie Demianowskiej. Ciekawostką jest to, że narciarstwo w tych rejonach uprawiano już w XIX wieku. Budowa pierwszej kolei krzesełkowej w Jasnej przypadła na rok 1949. Dziś Jasna Chopok to jeden z najchętniej wybieranych ośrodków narciarskich – nie tylko przez Słowaków, ale i Polaków.

Jak dojechać busem do Jasnej?

Wiele osób decyduje się dotrzeć z Polski do Jasnej własnym transportem. Niejednokrotnie wiąże się to jednak ze stresem i problemami związanymi z bagażem – w końcu sprzęt narciarski zajmuje całkiem sporo miejsca. Dobrą alternatywą okaże się podróż autokarem do Jasnej. Od polskiej granicy dzieli ją zaledwie 90 kilometrów – podróż nie trwa więc długo, a turyści nie muszą martwić się o swój sprzęt, który bezpiecznie przechowywany jest w dużym bagażniku.

Jadąc autokarem do Jasnej, zatrzymasz się na dworcu autobusowym Liptovský Mikuláš AS, blisko stoków narciarskich i ośrodków wypoczynkowych.

Przewozy autokarowe do Jasnej: jak spędzić czas wolny?

Głównymi sposobami wypoczywania w Jasnej są oczywiście sporty zimowe – tutejsze stoki stwarzają świetne warunki do uprawiania snowboardu i narciarstwa. Po szaleństwach na śniegu, turyści mogą wybrać się do jednej z wielu lokalnych restauracji lub skorzystać z malowniczych tras spacerowych. Aby zrelaksować zmęczone mięśnie, wybierz się do jednego z hoteli oferujących usługi SPA.

Gdzie kupić bilety autokarowe do Jasnej?

Szukasz taniego i wygodnego transportu do Doliny Demianowskiej? Bilety na autokar do Jasnej znajdziesz na stronie www.euroautokar.pl. To dobry moment, by zaplanować zimowy urlop z rodziną lub przyjaciółmi!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta