Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Zurych

Podróżując busem do Zurychu zatrzymasz się na dworcu autobusowym Zurych Central Station. Mieści się on w pobliżu ścisłego centrum miasta, a jednocześnie zaraz obok głównego dworca kolejowego. Dalsze podróżowanie po Szwajcarii nie będzie zatem stanowiło problemu. Z busa do Zurychu przesiadasz się na samolot? Port lotniczy Zurich Airport znajduje się zaledwie 13 minut stąd. Dostaniesz się tam taksówką lub transportem publicznym.

Co warto zwiedzić w Zurychu? Zabytki!

Jeśli tylko możesz pozwolić sobie na dłuższy pobyt w Zurychu, koniecznie odwiedź tutejsze atrakcje. To miasto jest naprawdę magiczne! Zajmuje zaszczytne miejsce w rankingu najpiękniejszych miast Europy. Tanie bilety autokarowe do Zurychu rokrocznie zachęcają nowych turystów, by przekonać się o jego pięknie osobiście.

  • Urocza starówka miasta Zurych
    Nad rzeką Limmat znajduje się stara część miasta, w której znajduje się mnóstwo renesansowych, a nawet średniowiecznych kamienic. Zurych to miasto, które posiada wiele świetnie zachowanych zabytków – nawet tych liczących sobie wieleset lat. Po aktywnym dniu na mieście, warto przysiąść nad piękną rzeką, urządzając sobie piknik.
  • Bus do Zurychu – 50 muzeów
    Trudno o bardziej kulturalne miasto niż Zurych. Na turystów czeka tu 50 muzeów i 100 galerii sztuki! Jeśli chcesz poznać historię tego miejsca, masz w czym przebierać.
  • 1200 zuryskich fontann
    Zurych przoduje również w liczbie zabytkowych fontann. W mieście jest ich około 1200! Wiele z nich wiąże się z ciekawymi legendami. Co istotne, woda z nich płynąca jest czysta i zdatna do picia. Aby ugasić pragnienie podczas wycieczki, możesz śmiało skorzystać z jednej z nich – oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko.

Tanie bilety autobusowe do Zurychu

Udało nam się Cię przekonać do odwiedzenia Zurychu? Świetnie – teraz pozostaje jedynie zamówić tanie bilety autokarowe do Zurichu na stronie EuroAutokar.pl. Sprawdź połączenia z Polski do Zurychu i zaplanuj fascynującą podróż po jednym z najpiękniejszych miast Europy.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta