703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Zurych

Sprawdź jak dojechać do Zurichu autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Podróżując busem do Zurychu zatrzymasz się na dworcu autobusowym Zurych Central Station. Mieści się on w pobliżu ścisłego centrum miasta, a jednocześnie zaraz obok głównego dworca kolejowego. Dalsze podróżowanie po Szwajcarii nie będzie zatem stanowiło problemu. Z busa do Zurychu przesiadasz się na samolot? Port lotniczy Zurich Airport znajduje się zaledwie 13 minut stąd. Dostaniesz się tam taksówką lub transportem publicznym.

Co warto zwiedzić w Zurychu? Zabytki!

Jeśli tylko możesz pozwolić sobie na dłuższy pobyt w Zurychu, koniecznie odwiedź tutejsze atrakcje. To miasto jest naprawdę magiczne! Zajmuje zaszczytne miejsce w rankingu najpiękniejszych miast Europy. Tanie bilety autokarowe do Zurychu rokrocznie zachęcają nowych turystów, by przekonać się o jego pięknie osobiście.

  • Urocza starówka miasta Zurych
    Nad rzeką Limmat znajduje się stara część miasta, w której znajduje się mnóstwo renesansowych, a nawet średniowiecznych kamienic. Zurych to miasto, które posiada wiele świetnie zachowanych zabytków – nawet tych liczących sobie wieleset lat. Po aktywnym dniu na mieście, warto przysiąść nad piękną rzeką, urządzając sobie piknik.

  • Bus do Zurychu – 50 muzeów
    Trudno o bardziej kulturalne miasto niż Zurych. Na turystów czeka tu 50 muzeów i 100 galerii sztuki! Jeśli chcesz poznać historię tego miejsca, masz w czym przebierać.

  • 1200 zuryskich fontann
    Zurych przoduje również w liczbie zabytkowych fontann. W mieście jest ich około 1200! Wiele z nich wiąże się z ciekawymi legendami. Co istotne, woda z nich płynąca jest czysta i zdatna do picia. Aby ugasić pragnienie podczas wycieczki, możesz śmiało skorzystać z jednej z nich – oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko.

Tanie bilety autobusowe do Zurychu
Udało nam się Cię przekonać do odwiedzenia Zurychu? Świetnie – teraz pozostaje jedynie zamówić tanie bilety autokarowe do Zurichu na stronie EuroAutokar.pl. Sprawdź połączenia z Polski do Zurychu i zaplanuj fascynującą podróż po jednym z najpiękniejszych miast Europy.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta