Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Gyor

Przewozy autokarowe do

Győr – miasta 4 rzek

Győr umiejscowiony jest na północy Węgier, na skrzyżowaniu 4 rzek – spotykają się tu Dunaj Moszoński, Rabca, Raba i Marcal. Barokowe miasteczko zachwyci wszystkich miłośników historii, ale i tych, którzy chcą po prostu odpocząć od gwaru miast tak tłocznych, jak np. Budapeszt. Jak dojechać do Győr? Polecamy wygodne i tanie przewozy autokarowe.

Győr nazywany jest barokowym miasteczkiem, co zawdzięcza swojej unikatowej starówce. To właśnie barok jest stylem dominującym w jej budowie; osoby interesujące się architekturą będą żywo zainteresowane klimatem panującym w Győr.

Poza tym, trzeba dodać, że Győr to bardzo ważny ośrodek kulturalny, a także akademicki. Miasto to odegrało bardzo istotną rolę w historii całych Węgier.

Busy do Győr – trasa, przejazd, połączenia

Przejazd autokarem do Győr z Warszawy trwa około 8 godzin. Dworzec autobusowy Győr znajduje się w centrum miasta, blisko ruchliwej ulicy Baross Gabor. Zaledwie kilka kroków dalej znajduje się stacja kolejowa – stąd możesz dostać się do innych części Győr, a także ościennych miast. Port lotniczy Győr-Per umiejscowiony jest 15 km dalej – to około 20 minut jazdy taksówką lub publicznym autobusem.

Co zwiedzić jadąc autokarem do Győr?

Fani historii będą zachwyceni Győr – miasteczko oferuje ekspresową podróż w czasie. Oto miejsca, które musisz zobaczyć na własne oczy!

  • Stare miasto Győr

Barokowa starówka robi wrażenie na większości turystów. Tu wykonasz przepiękne zdjęcia, a także odpoczniesz przy tradycyjnym, węgierskim obiedzie. Podczas spaceru po starym mieście warto odwiedzić Ratusz i zabytkową Synagogę.

  • Arcybiskupstwo Pannonhalma

30 minut od centrum Győr znajduje się Pannonhalma – benedyktyńskie arcybiskupstwo, mieszczące się w przepięknej, monumentalnej świątyni.

Połączenia autokarowe do Győr

Győr znajduje się na tyle blisko, że możesz dojechać do niego autokarem. Tanie bilety autokarowe kupisz na stronie www.euroautokar.pl – wystarczy, że wybierzesz połączenie w dogodnym dla siebie terminie. Udanej podróży!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta