703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Gyor

Sprawdź jak dojechać do Gyor autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Przewozy autokarowe do Győr – miasta 4 rzek

Győr umiejscowiony jest na północy Węgier, na skrzyżowaniu 4 rzek – spotykają się tu Dunaj Moszoński, Rabca, Raba i Marcal. Barokowe miasteczko zachwyci wszystkich miłośników historii, ale i tych, którzy chcą po prostu odpocząć od gwaru miast tak tłocznych, jak np. Budapeszt. Jak dojechać do Győr? Polecamy wygodne i tanie przewozy autokarowe.

Győr nazywany jest barokowym miasteczkiem, co zawdzięcza swojej unikatowej starówce. To właśnie barok jest stylem dominującym w jej budowie; osoby interesujące się architekturą będą żywo zainteresowane klimatem panującym w Győr.

Poza tym, trzeba dodać, że Győr to bardzo ważny ośrodek kulturalny, a także akademicki. Miasto to odegrało bardzo istotną rolę w historii całych Węgier.

Busy do Győr – trasa, przejazd, połączenia

Przejazd autokarem do Győr z Warszawy trwa około 8 godzin. Dworzec autobusowy Győr znajduje się w centrum miasta, blisko ruchliwej ulicy Baross Gabor. Zaledwie kilka kroków dalej znajduje się stacja kolejowa – stąd możesz dostać się do innych części Győr, a także ościennych miast. Port lotniczy Győr-Per umiejscowiony jest 15 km dalej – to około 20 minut jazdy taksówką lub publicznym autobusem.

Co zwiedzić jadąc autokarem do Győr?

Fani historii będą zachwyceni Győr – miasteczko oferuje ekspresową podróż w czasie. Oto miejsca, które musisz zobaczyć na własne oczy!

  • Stare miasto Győr

Barokowa starówka robi wrażenie na większości turystów. Tu wykonasz przepiękne zdjęcia, a także odpoczniesz przy tradycyjnym, węgierskim obiedzie. Podczas spaceru po starym mieście warto odwiedzić Ratusz i zabytkową Synagogę.

  • Arcybiskupstwo Pannonhalma

30 minut od centrum Győr znajduje się Pannonhalma – benedyktyńskie arcybiskupstwo, mieszczące się w przepięknej, monumentalnej świątyni.

Połączenia autokarowe do Győr

Győr znajduje się na tyle blisko, że możesz dojechać do niego autokarem. Tanie bilety autokarowe kupisz na stronie www.euroautokar.pl – wystarczy, że wybierzesz połączenie w dogodnym dla siebie terminie. Udanej podróży!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta