Info icon
W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie przewoźnicy mogą mieć problemy z dotarciem na przystanki i odbiorem pasażerów. Informacja na temat przejazdów na Ukrainę. Jednak na obecną chwilę posiadamy informacje, że większość przewoźników kursuje według rozkładów jazdy. Przewoźnicy realizują kursy na zachód Ukrainy, aż do Żytomierza czy Winnicy. Wznowiono kursy, ale z możliwymi opóźnieniami, do Kijowa, Połtawy czy Zaporoża. Kursy do m.in. Charkowa, Melitopola czy Doniecka są wciąż odwoływane.

W razie nagłych zmian przewoźnicy najczęściej kontaktują się z pasażerami telefonicznie lub wiadomością SMS. W przypadku odwołania przejazdu bilety zakupione przez serwis EuroAutokar mogą Państwo zwrócić za pośrednictwem naszego Działu Obsługi Klienta pod numerem tel. 12 345 16 63 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@euroautokar.pl Rozmawiamy i odpisujemy w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Ze względu na uwarunkowania przewoźników przy niektórych zwrotach naliczane jest odstępne zgodnie z regulaminem przewoźnika.
Więcej
Mniej

Autokarem na Słowację

Słowacja kojarzy się przede wszystkim ze znakomitymi stokami narciarskimi. To właśnie z ich powodu w okresie zimowym wielu Polaków decyduje się spędzić urlop właśnie w tym kraju. Zima to jednak nie jedyny czas, w którym warto odwiedzić bliskiego, południowego sąsiada. Kupując bilet autokarowy na Słowację, możesz spodziewać się wyjątkowych przeżyć o każdej porze roku.

Autokarem na Słowację

Autokary na Słowację

Słowacja jest doskonale znana miłośnikom sportów zimowych. Wystarczy kilkugodzinna podróż, by znaleźć się na świetnie wyposażonych stokach. Warto jednak wiedzieć, że dobre warunki do uprawiania jazdy na nartach czy snowboardu to nie jedyna zaleta Słowacji. Wystarczy dotrzeć kilkadziesiąt kilometrów w głąb kraju, by poznać jej prawdziwy urok.

Przejazd z Polski na Słowację

Przed przyjazdem autokarem na Słowację, nie zapomnij sprawdzić ważności swojego dowodu osobistego. To w praktyce najważniejszy dokument, który musisz ze sobą zabrać – paszport nie jest wymagany. Ci, którzy odwiedzają słowackie stoki, powinni pomyśleć o wyrobieniu darmowej karty EKUZ – uprawnia ona do korzystania z zagranicznej opieki zdrowotnej na terenie Unii Europejskiej. Pamiętaj, że wypadki „chodzą po ludziach”!

Jeśli zdecydujesz się na nocny przejazd z Polski na Słowację autokarem, trasa minie Ci bardzo szybko. Do autokaru warto zabrać ze sobą wygodną poduszkę i koc, jak i coś, co pozwoli Ci ciekawie spędzić czas – np. dobrą lekturę.

Na narty autokarem na Słowację

Czy do autokaru możesz zabrać sprzęt narciarski? Większość przewoźników daje taką możliwość. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu swojego sprzętu przed umieszczeniem go w bagażniku.

Gdzie kupić bilet autokarowy na Słowację?

Przejazd z Polski na Słowację (na trasie Warszawa-Bratysława) trwa jedynie 10-12 godzin. Autokary na Słowację dojeżdżają z większości dużych miast, takich jak Wrocław, Katowice, Opole czy Kraków. Podróż autobusem na Słowację z południa Polski to z kolei kwestia zaledwie kilku godzin. Tanie bilety autokarowe na Słowację kupisz w serwisie www.euroautokar.pl.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta