Info icon
W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie przewoźnicy mogą mieć problemy z dotarciem na przystanki i odbiorem pasażerów. Informacja na temat przejazdów na Ukrainę. Jednak na obecną chwilę posiadamy informacje, że większość przewoźników kursuje według rozkładów jazdy. Przewoźnicy realizują kursy na zachód Ukrainy, aż do Żytomierza czy Winnicy. Wznowiono kursy, ale z możliwymi opóźnieniami, do Kijowa, Połtawy czy Zaporoża. Kursy do m.in. Charkowa, Melitopola czy Doniecka są wciąż odwoływane.

W razie nagłych zmian przewoźnicy najczęściej kontaktują się z pasażerami telefonicznie lub wiadomością SMS. W przypadku odwołania przejazdu bilety zakupione przez serwis EuroAutokar mogą Państwo zwrócić za pośrednictwem naszego Działu Obsługi Klienta pod numerem tel. 12 345 16 63 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@euroautokar.pl Rozmawiamy i odpisujemy w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Ze względu na uwarunkowania przewoźników przy niektórych zwrotach naliczane jest odstępne zgodnie z regulaminem przewoźnika.
Więcej
Mniej

Gdzie na wakacje w Polsce? Przewozy krajowe – lato 2021

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wielu Polaków musiało zmienić swoje wakacyjne plany dotyczące zagranicznych wyjazdów. Rośnie za to zainteresowanie przewozami krajowymi do najpiękniejszych zakątków Polski. Tych na całe szczęście nie brakuje – w EuroAutokar kupisz bilety autokarowe do wielu urokliwych miejsc, idealnych na relaksujące wakacje.

Gdzie na wakacje w Polsce?

Bilety autokarowe – Polska

Rozważasz wakacje w kraju? Sprawdź, które z miejsc szczególnie warto odwiedzić i już dziś kup bilet na autokar online. Zaufaj nam: urlop spędzony w Polsce również może być udany!

Ustka

To jedna z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości, słynąca z pięknej plaży i świetnych domków letniskowych. Przewozy autokarowe do Ustki polecamy zarówno grupom znajomych, jak i rodzinom z dziećmi.

Karkonosze – Szklarska Poręba

Wybierając się autokarem w Karkonosze, koniecznie odwiedź Szklarską Porębę – malownicze miasteczko, z którego niedaleko do Karkonoskiego Parku Narodowego i najpiękniejszych górskich szlaków.

Wisła

Tej miejscowości nie trzeba przedstawiać nikomu. Wisła rokrocznie przyciąga wielu turystów, przede wszystkim ze względu na przepiękne górskie otoczenie. Kup bilet autokarowy i przygotuj się na zdobywanie szczytów oraz relaks na łonie natury.

Bieszczady – Solina

Solina to wieś w województwie podkarpackim, znajdująca się nad słynnym zbiornikiem o tej samej nazwie. Przewozy autokarowe dowożą do niej ludzi praktycznie cały rok. Nie ma się czemu dziwić – to naprawdę wyjątkowe miejsce! Jeśli chcesz poczuć klimat Bieszczad, koniecznie wskakuj w autokar i przekonaj się o atutach Soliny.

Mazury – Mikołajki

Wizyta na Mazurach nie może obyć się bez odwiedzenia Mikołajek. Miejscowość położona nad najpiękniejszymi jeziorami uznawana jest za „żeglarską stolicę Polski”. W serwisie EuroAutokar kupisz bilet, z którym dotrzesz także i tam.

Tatry –  Zakopane

Bilet autobusowy do Zakopanego powinien kupić każdy miłośnik tatrzańskiej kultury – ze względu na unikatową zabudowę miasta oraz ciekawe muzea. Na turystów oczekuje również kolej linowa na Gubałówkę.

Góry Świętokrzyskie

Ich nazwa wiąże się z relikwiami Krzyża Świętego, które przechowywane są w klasztorze na Łysej Górze. Wybierając się w te okolice autokarem, możesz liczyć na piękne widoki z imponujących pasm górskich (do słynniejszych należą m. in. Pasmo Dobrzeszowskie i Pasmo Oblęgorskie). Przewozy autokarowe w Góry Świętokrzyskie to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy lubią spędzać urlop aktywnie.

Dolina Biebrzy

Czy wiesz, że mokradła w Dolinie Biebrzy mają około 10000 lat? Wszyscy, którzy kochają kontakt z naturą powinni zdecydować się na wycieczkę autokarem właśnie w te rejony. Dolina Biebrzy to wprost idealne miejsce na urlop spędzony pod namiotem.

Przewozy krajowe – recepta na udany urlop

Jak widać, nawet w trudnej sytuacji można zaplanować urlop w pięknym miejscu. Szeroki wybór kierunków, do których możesz zakupić bilet autokarowy w EuroAutokar ułatwi Ci zaplanowanie idealnych wakacji w Polsce. Nie czekaj – kup bilet autokarowy online już dziś!

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta