Info icon
W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie przewoźnicy mogą mieć problemy z dotarciem na przystanki i odbiorem pasażerów. Informacja na temat przejazdów na Ukrainę. Jednak na obecną chwilę posiadamy informacje, że większość przewoźników kursuje według rozkładów jazdy. Przewoźnicy realizują kursy na zachód Ukrainy, aż do Żytomierza czy Winnicy. Wznowiono kursy, ale z możliwymi opóźnieniami, do Kijowa, Połtawy czy Zaporoża. Kursy do m.in. Charkowa, Melitopola czy Doniecka są wciąż odwoływane.

W razie nagłych zmian przewoźnicy najczęściej kontaktują się z pasażerami telefonicznie lub wiadomością SMS. W przypadku odwołania przejazdu bilety zakupione przez serwis EuroAutokar mogą Państwo zwrócić za pośrednictwem naszego Działu Obsługi Klienta pod numerem tel. 12 345 16 63 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@euroautokar.pl Rozmawiamy i odpisujemy w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Ze względu na uwarunkowania przewoźników przy niektórych zwrotach naliczane jest odstępne zgodnie z regulaminem przewoźnika.
Więcej
Mniej

Najpiękniejsze miasta Europy – kilkudniowe wycieczki autokarem

Szukasz pomysłu na cel zagranicznej wycieczki? Na całe szczęście, w Europie nie brakuje pięknych, zabytkowych miast. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę inspiracji do najbliższej podróży. Każdy z tych punktów zwiedzisz kupując bilet autokarowy w serwisie EuroAutokar!

Autokarem po Europie

Bilety autokarowe: Europa-Francja

Paryż

Wycieczka autokarem do Paryża to znakomita propozycja dla zakochanych. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę drugiej połówce, kup bilet autokarowy do Francji i pokaż jej Wieżę Eiffla, Luwr oraz Pola Elizejskie!

Colmar

Osoby pasjonujące się tworzeniem wina koniecznie powinny odwiedzić autokarem francuski Colmar, który słynie z produkcji trunków wysokiej jakości.

Bilet na autokar online – Hiszpania

Barcelona

Bilet autokarowy online do słynnej hiszpańskiej miejscowości powinni zakupić ci, którzy marzą o zwiedzeniu tak kultowych obiektów, jak kościół Sagrada Família czy pałac Palau Güell.

Piękne miasto położone na południe od Madrytu nazywane „miastem-muzeum”. Znajdziesz tu mnóstwo atrakcji turystycznych z czasów średniowiecza, m. in. imponującą twierdzę Alkazar.

Bilet na autokar online: Włochy

Jeśli pasjonują Cię zabytki starożytne, zdecyduj się na przewóz zagraniczny do Rzymu, w którym czekają na Ciebie Koloseum, Panteon czy Bazylika Św. Piotra.

Kolejnym wartym zobaczenia włoskim miastem jest Florencja. Odwiedzając ją koniecznie zobacz katedrę Santa Maria del Fiore i muzeum Galeria Uffizi.

Romantyczny wieczór w gondoli i wizyta w bazylice św. Marka – te atrakcje oczekują na Ciebie w Wenecji. Kup bilet autokarowy i zachwyć się jednym z najsłynniejszych miast świata!

Przewozy zagraniczne w Europie – pozostałe kierunki

Przewozy zagraniczne do czeskiej Pragi cieszą się dużą popularnością. Przepiękne mosty, zapierające dech w piersiach stare miasto zachwycą każdego miłośnika zabytków.

Chcesz poczuć klimat Węgier? Jeśli tak, koniecznie kup bilet autobusowy do Budapesztu. To stare, ponad 700-letnie miasto zachwyca swoim pięknem.

Busy międzynarodowe dowiozą Cię również do Chorwacji – a dokładniej do cudownego Dubrowniku. Średniowieczna zabudowa sprawia, że stał się on planem filmowym dla wielu słynnych produkcji, m. in. serialu Gra o Tron.

Wycieczka autobusem międzynarodowym do belgijskiej Brugii to świetny plan na urlop z rodziną lub znajomymi. W mieście czeka całe mnóstwo emocjonujących atrakcji, a także miejsc, w których można po prostu odpocząć.

Autokarowe przewozy zagraniczne zabiorą Cię nawet do portugalskiej Lizbony, słynącej z zabytkowych kościołów, pałaców, muzeów oraz znakomitych teatrów.

Szwajcarska Lucerna okaże się świetnym celem wycieczki autokarem dla miłośników sztuki i kultury. Do tutejszych ciekawszych obiektów należy zaliczyć m. in. muzeum Picassa i muzeum Wagnera.

Nikomu nie trzeba go przedstawiać – Amsterdam to świetne restauracje, nocne życie, rowery i tulipany. Kup bilet autobusowy w serwisie EuroAutokar i przekonaj się o uroku tego miasta.

Wycieczka autobusem do Bergen zachwyci miłośników norweskiej architektury – nie brak tu bowiem urokliwej zabudowy z początków XX wieku.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta