Najpiękniejsze miasta Europy – kilkudniowe wycieczki autokarem

Szukasz pomysłu na cel zagranicznej wycieczki? Na całe szczęście, w Europie nie brakuje pięknych, zabytkowych miast. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę inspiracji do najbliższej podróży. Każdy z tych punktów zwiedzisz kupując bilet autokarowy w serwisie EuroAutokar!

Autokarem po Europie

Bilety autokarowe: Europa-Francja

Paryż

Wycieczka autokarem do Paryża to znakomita propozycja dla zakochanych. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę drugiej połówce, kup bilet autokarowy do Francji i pokaż jej Wieżę Eiffla, Luwr oraz Pola Elizejskie!

Colmar

Osoby pasjonujące się tworzeniem wina koniecznie powinny odwiedzić autokarem francuski Colmar, który słynie z produkcji trunków wysokiej jakości.

Bilet na autokar online – Hiszpania

Barcelona

Bilet autokarowy online do słynnej hiszpańskiej miejscowości powinni zakupić ci, którzy marzą o zwiedzeniu tak kultowych obiektów, jak kościół Sagrada Família czy pałac Palau Güell.

Piękne miasto położone na południe od Madrytu nazywane „miastem-muzeum”. Znajdziesz tu mnóstwo atrakcji turystycznych z czasów średniowiecza, m. in. imponującą twierdzę Alkazar.

Bilet na autokar online: Włochy

Jeśli pasjonują Cię zabytki starożytne, zdecyduj się na przewóz zagraniczny do Rzymu, w którym czekają na Ciebie Koloseum, Panteon czy Bazylika Św. Piotra.

Kolejnym wartym zobaczenia włoskim miastem jest Florencja. Odwiedzając ją koniecznie zobacz katedrę Santa Maria del Fiore i muzeum Galeria Uffizi.

Romantyczny wieczór w gondoli i wizyta w bazylice św. Marka – te atrakcje oczekują na Ciebie w Wenecji. Kup bilet autokarowy i zachwyć się jednym z najsłynniejszych miast świata!

Przewozy zagraniczne w Europie – pozostałe kierunki

Przewozy zagraniczne do czeskiej Pragi cieszą się dużą popularnością. Przepiękne mosty, zapierające dech w piersiach stare miasto zachwycą każdego miłośnika zabytków.

Chcesz poczuć klimat Węgier? Jeśli tak, koniecznie kup bilet autobusowy do Budapesztu. To stare, ponad 700-letnie miasto zachwyca swoim pięknem.

Busy międzynarodowe dowiozą Cię również do Chorwacji – a dokładniej do cudownego Dubrowniku. Średniowieczna zabudowa sprawia, że stał się on planem filmowym dla wielu słynnych produkcji, m. in. serialu Gra o Tron.

Wycieczka autobusem międzynarodowym do belgijskiej Brugii to świetny plan na urlop z rodziną lub znajomymi. W mieście czeka całe mnóstwo emocjonujących atrakcji, a także miejsc, w których można po prostu odpocząć.

Autokarowe przewozy zagraniczne zabiorą Cię nawet do portugalskiej Lizbony, słynącej z zabytkowych kościołów, pałaców, muzeów oraz znakomitych teatrów.

Szwajcarska Lucerna okaże się świetnym celem wycieczki autokarem dla miłośników sztuki i kultury. Do tutejszych ciekawszych obiektów należy zaliczyć m. in. muzeum Picassa i muzeum Wagnera.

Nikomu nie trzeba go przedstawiać – Amsterdam to świetne restauracje, nocne życie, rowery i tulipany. Kup bilet autobusowy w serwisie EuroAutokar i przekonaj się o uroku tego miasta.

Wycieczka autobusem do Bergen zachwyci miłośników norweskiej architektury – nie brak tu bowiem urokliwej zabudowy z początków XX wieku.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta