EuroAutokar - bilety autokarowe
Stare miasto w Berlinie

Autobusy do Berlina

Berlin to największe miasto Niemiec, a zarazem stolica kraju. Berlin odwiedzają zarówno turyści przybywający z różnych stron świata, jak i osoby, dla których jest on miejscem pracy. To także świetny węzeł przesiadkowy. Jeśli planujesz odwiedzić miasto, bezpośrednio dowiozą Cię tam autobusy do Berlina, regularnie wyjeżdżające z Polski. Autokary do Niemiec to rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób, a bilety autobusowe do Berlina wygodnie kupisz przez serwis EuroAutokar.

Autokary do Berlina z Polski

Zarówno bus z Warszawy do Berlina, jak i jadący na trasie Poznań–Berlin autobus może zabrać nie tylko pasażerów, ale także bagaże do luku. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie usługi dodatkowe podczas zakupu biletów. Jeśli chcesz wyszukać bezpośrednie autobusy do Berlina, skorzystaj z EuroAutokar. Serwis dysponuje zawsze aktualnymi rozkładami jazdy oraz umożliwia bezpieczny zakup biletów na wybrane połączenia.
Kup bilet

Bilety autobusowe online do Berlina

Bilety autobusowe do Berlina możesz kupić bez wychodzenia z domu. Wygodna wyszukiwarka połączeń, bezpieczne formy płatności (BLIK, przelew, karta) oraz kompleksowa obsługa – to coś, co wyróżnia nasz serwis. Po zakupie bilet otrzymasz natychmiast – w formie elektronicznej na e-mail oraz poprzez SMS. Bilet będzie zawsze przy Tobie i nie zgubi się podczas podróży. A jeżeli potrzebujesz pomocy w zakupie biletu, skontaktuj się z naszymi wielojęzycznymi konsultantami Biura Obsługi Klienta, którzy porozumiewają się w języku:
- polskim, 
- angielskim, 
- ukraińskim,
- rosyjskim.
Zakup biletów przez EuroAutokar jest bezpieczny, ławy, szybki i wygodny. W jednym miejscu uzyskasz informacje o przewozach realizowanych przez różnych przewoźników oraz o aktualnych cenach biletów. To ogromna oszczędność czasu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakupie biletów, skontaktuj się Biurem Obsługi Klienta, które udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji! 
Skontaktuj się z nami

Skąd jeżdżą autokary do Berlina?

Autobusy do Berlina kursują na następujących trasach: 
- Warszawa-Berlin,
- Poznań–Berlin.

Ile kosztuje bilet autokarowy do Berlina?

Cena biletu autobusowego do Berlina zależy m.in. od wybranych usług dodatkowych, a także miejsca i terminu wyjazdu. Aktualne ceny sprawdzisz na naszej stronie internetowej.
Brama Brandenburska w Berlinie

Ile trwa podróż do Berlina?

Podróż do Berlina może zająć kilka godzin, w zależności od wybranego miejsca początkowego oraz np. warunków panujących na trasie. Wyszukaj interesujące Cię połączenie w serwisie EuroAutokar, aby poznać szacowany czas Twojego przejazdu.

Jak umilić sobie czas podczas podróży autokarem do Berlina?

Podczas podróży do Berlina polecamy Ci pełen relaks! Wykorzystaj ten czas na medytację, posłuchanie ulubionej muzyka lub po prostu odpoczynek, podziwiając widoki za oknem bądź rozmowę z Twoim towarzyszem podróży. Do autokaru możesz zabrać ze sobą książkę lub urządzenie mobilne, na którym odtworzysz film albo serial. A może w trakcie jazdy lubisz spać? To żaden problem! Zabierz ze sobą poduszkę podróżną, koc i opaskę na oczy – mamy nadzieję, że przejazd będzie przyjemny.

Kup bilet do Berlina:

Warszawa
Berlin
Poznań
Berlin
`