EuroAutokar - bilety autokarowe
Katedra w Mediolanie

Autobusy do Mediolanu

Wybierasz się do Mediolanu? Dojedź tam autobusem! Z wyszukiwarką EuroAutokar znajdziesz najdogodniejsze połączenie z Twojego miasta i kupisz bilet wygodnie i bez kolejek.

Jak dojechać do Mediolanu z Polski?

Mediolan to metropolia we włoskiej Lombardii. Drugie co do wielkości miasto we Włoszech zasłynęło przede wszystkim jako stolica mody, jednak skrywa ono także wiele niesamowitych zabytków. Tętniący życiem Mediolan jest obleganym kierunkiem turystycznym. Coraz więcej osób decyduje się na podróż autobusem do Mediolanu.

Dzięki połączeniom z wielu polskich miast autokary do Włoch to gwarancja dotarcia do celu. Nasza firma nieustannie rozszerza swoją ofertę o nowych przewoźników i jeszcze więcej możliwości przewozowych. Naszym celem jest zapewnienie Ci wygody i elastyczności w zakupie biletów na przejazdy krajowe i zagraniczne.
Kup bilet

Autobusy do Mediolanu – kup bilet przez Internet!

Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki połączeń autobusowych EuroAutokar i kup bilet do Mediolanu szybko, łatwo i bezpiecznie. W wyszukiwarce EuroAutokar wpisz miasto, z którego wyruszasz, miejsce docelowe i dzień podróży. Jeśli wybierasz się do Mediolanu z osobami towarzyszącymi, zaznacz odpowiednią liczbę pasażerów. Te dane posłużą do wyszukania najkorzystniejszych połączeń w najlepszej cenie.
Zabytkowy tramwaj w Mediolanie

Jak kupić bilety autobusowe do Mediolanu?

Bilet do Mediolanu kupisz przy okazji wyszukiwania połączeń w EuroAutokar, bez konieczności sprawdzania stron przewoźników. Kiedy znajdziesz już dogodne połączenie, wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, w którym uzupełnisz swoje dane osobowe i podasz informacje o bagażu. Następnie wybierz jedną z dostępnych form płatności, a Twój bilet zostanie wysłany na podany adres e-mail. Przed wyjazdem możesz go wydrukować lub okazać kierowcy na ekranie smartfona. Z biletem online będziesz pewien, że nic nie zaskoczy Cię w podróży. 

Na jakich trasach jeżdżą autokary do Mediolanu?

Autobusy do Mediolanu jeżdżą na trasach:
- Katowice–Mediolan,
- Kraków–Mediolan,
- Warszawa–Mediolan,
- Poznań–Mediolan,
- Wrocław–Mediolan,
- Łódź–Mediolan.

Ile kosztuje bilet autokarowy do Mediolanu?

Cena biletu do Mediolanu jest zależna m.in. od miejsca, z którego rozpoczynasz podróż, a także wybranego terminu. Sprawdź aktualne ceny dla interesujących Cię połączeń na stronie EuroAutokar.

Ile trwa podróż do Mediolanu?

Czas podróży do Mediolanu zależy m.in. od miejsca wyjazdu i przewoźnika. Wszystkie informacje na temat przejazdu znajdziesz na stronie EuroAutokar po wybraniu interesującego Cię połączenia. Dla nas najważniejszy jest Twój komfort i zadowolenie z doświadczenia zakupu biletów. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z naszego serwisu było jak najbardziej pozytywne i satysfakcjonujące, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, które przeprowadzi Cię przez proces zakupu biletu. 
Skontaktuj się z nami

Czym są bilety open do Mediolanu?

Bilety open to rodzaj biletów jednorazowych, ważnych na określonej trasie i przez określony czas, zwykle w ramach jednego systemu transportu publicznego. Potwierdzenia przejazdu tego rodzaju są oferowane w miastach lub regionach, gdzie istnieje rozbudowany system komunikacji. Bilety open umożliwią Ci podróżowanie np. przez jeden dzień, miesiąc lub rok. Często możesz opłacić je z wyprzedzeniem – zakupu możesz dokonać u przewoźnika.

Kup bilet do Mediolanu:

Warszawa
Mediolan
Kraków
Mediolan
Katowice
Mediolan
Poznań
Mediolan
Wrocław
Mediolan
Łódź
Mediolan
`